O nás

Co bychom vám o nás takhle řekli? Asi to bude velice jednoduché a stručné. Jsme mluvčí v českém rádiu, které velmi rádi posloucháte. Seznamujeme vás s různými denními tématy a diskutujeme s našimi diváky a posluchači o různých tématech.

Z čeho máme největší radost je asi to, že patříme mezi nejposlouchanější moderátorky a nás velmi těší, že vás naše témata zajímají a rádi je posloucháte. Tedy alespoň v to doufáme. Můžete nás poslechnout i vy, nové posluchači. Těšíme se na vás každý den od 8 rána do 11 dopoledne a také každé odpoledne od 4 odpoledne do 6 večer.

Každý den si povídáme a představujeme i naše hosty. Tak třeba dnes jsme zde měli Lucii Vondráčkovou, za jejíž přítomnost moc děkujeme a vážíme si, že k nám přišla. Naše diskuse se točí hlavně kolem hudby, ale vzpomínáme si také celebrity a modu, která nás také baví.

Vždy se snažíme vymyslet něco nového, co byste se i vy milí posluchači měli dozvědět. Například to, že toto léto se budou nosit jednodílné plavky a dokonce i na pláž bude vstup v bikinách zakázán! Milé dámy, nelekejte se, toto je samozřejmě žert. Klidně si můžete obléci i poloviční plavky a odhalit své sexy tělo z posilovny, na kterém většina z nás tvrdě makala celou zimu. Že Jani, ty bys nám o tom také řekla své. Samozřejmě nejvíce jsem na svém těle makala přes vánoční prázdniny haha, směje se Jana.

Dobře, ale už dost humoru, přejdeme k realitě. Na naší scéně dokážeme byt i seriozní a to i například teď milý posluchači – šestá hodina odbyla a my se s vámi loučíme, posouváme mikrofon Martinovi a Vendule. Tak se mějte krásně a slyšíme se znovu zítra, nezapomeňte si nás zapnut přesně o osmé ráno cestou do práce, stejně jako každý den. Ahoj všichni a děkujeme tak zítra papa.