Zažijte kouzlo klasické hudby v České republice

Ceska-filharmonie_Ceska-filharmonieÚžasný koncert vážné hudby v kostele sv. Martina už nyní můžete zažít na vlastní kůži a to stačí jen málo – zakoupit si lístek na tento boží koncert přímo přes portál slevy.cz. Ještě k tomu dostanete i 50 procentní slevu na nákup přes internet. Ale pojďme už přímo ke koncertu. V krásném prostředí v kostele sv.Martina můžete zažít obrovské vystoupení světoznámých hudebníků jako B. Smetana, který vystoupí se známým dílem Vltava, A. Dvořák a jeho dílo Humoreska nebo Slovanský tanec č. 4, dále budete mít možnost slyšet J. Brahmse a jeho Uherecké tance č. 5 a 6. a mnoho dalších známých českých umělců a hudebníků.

Lístek zahrnuje exkluzivní místa v prvních 4 řadách hned pod pódiem v kostele. Koncert trvá přibližně hodinu a deset minut bez přestávky. Určitě si z krásného kostela sv. Martina s sebou odnesete nezapomenutelný hudební zážitek všech dob. Kostel sv. Martina se zachoval jako neporušené dílo již ze starého středověku a nachází se v něm překrásná starodobá architektura.

Hudebníci jsou složený se známých českých hudebních těles jako FOK, České filharmonie, PKO a orchestr Národního divadla z Prahy. Kostel sv. Martina je taky gotická stavba z doby Karla IV. Nachází se zde žebrová klenba, která je považována za tu nejstarší v Čechách.

Můžeme si také blíže představit českou filharmonii, která se vždy snaží ukázat veřejnosti že i klasická hudba může byt originální a zajímavá. Vznikly i různé programy pro malé a dospělé, kde na to filharmonie poukazuje a seznamuje nás s klasickou netradiční hudbou. Česká Filharmonie byla zvolena za tu nejlepší tady v Čechách, přihlásilo se k ní 73 procent respondentů. Opravdu třeba připomenout, že orchestr má špičkový formát.

Je smutné že téměř 70 procent Čechů preferuje pop nebo rock na rozdíl od vážné hudby. My tedy držíme palce naší filharmonii a snad se jim procento poslechovosti v příštích letech zvýší.